Login / Reģistrēties
Grozs:
0.00 €
LV
Galvenā

Jaunumi

Norēķini

Preču piegāde

Kontakti

Datu aizsardzībaŪdens maisītāji
Tvaika nosūcēji


Kontakti

Virtuves lietu salons KULT

  IC Sky&More, Duntes iela 19a, Rīga, LV-1005

 

info@kult.lv

T. +371 27885527

 


Lietotāju sistēma

E-pasts:
Parole:
»Reģistrēties 
»Aizmirsāt paroli? 

Datu aizsardzība

SIA Magnetic Five (reģistrācijas numurs 400103349925) uztur, koordinē un organizē darbības vietnē www.kult.lv
Reģistrējoties kā lietotājs, persona piekrīt datu apstrādei (izmantošanai) saskaņā ar Latvijas Republikas spēkā esošajiem tiesību aktiem, kuru veic kult, un tie tiks izmantoti, lai nodrošinātu pakalpojumus, ko piedāvā kult.lv. Ja nepieciešama preču piegāde, uzņēmums kurjerdienestam nodod šādu informāciju: klienta vārds, uzvārds, piegādes adrese, telefona numurs. kult apņemas nodrošināt Jūsu privātumu un privāto datu aizsardzību, un apņemas neizpaust un nenodot Jūsu sniegto personīgo informāciju trešajām personām.kult nav atbildīgs par informācijas, kuru Klients norāda reģistrācija formā, precizitāti, pareizību un ticamību.
Piekrītot kļūt par reģistrētu lietotāju, personai ir jānorāda aktīva, lietotājam pieejama e-pasta adrese un tālruņa numurs. Ievadot paroli, lietotājs uzņemas visu atbildību par šīs paroles drošumu un nepieejamību trešajām personām. Bez klienta atļaujas uz e-pastu netiek sūtīta reklāmas informācija.

Klientam ir tiesības pamatoti pieprasīt, lai viņa personas dati tiktu papildināti, laboti, kā arī lai personas datu apstrāde tiktu izbeigta vai dati tiktu dzēsti, sazinoties ar kult.lv elektroniski: info@kult.lv

 

Sīkdatnes(cookies)

Informējam, ka kult.lv lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ir informācijas vienības, ko tīmekļa vietne nosūta Jūsu pārlūkprogrammai. Pārlūkprogramma tos ieraksta sīkdatņu failā, kas tiek saglabāts Jūsu datora cietajā diskā. Sīkdatnes ļauj apmeklētājiem pārvietoties tīmekļa vietnē un ļauj tīmekļa vietnes uzturētājam pielāgot tā izveidoto saturu vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabot lietotāju veikto darbību rezultātu. Ja sīkdatņu funkcija Tavā pārlūkprogrammā nav iespējota, mēs nevaram nodrošināt kult.lv vietnes korektu darbību.

Kult.lv tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes nevāc personiska rakstura informāciju par lietotāju.

kult.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapu lietošanas pieredzi:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti lietotāja lietošanas paradumiem – tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītajam saturam;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;
- lietotāju autentifikācijai;

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas.

Lietotājs var atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos